29 лютого у кондитерському магазині Candylicious, Дубаї з’явилися два 3D принтери їжі від німецької компанії Katjes. Магазин знаходиться в The Dubai Mall – другому за величиною торговому центрі світу. The Magic Candy Factory дозволяє надрукувати різноманітні насолоди протягом 3-5 хвилин. Вартість одного виробу становить $14-17.

Першу таку «фабрику» для друку їжі на 3D принтері було запущено в Берліні в серпні 2015 року. На відміну від неї, The Magic Candy Factory дозволяє покупцям створювати унікальні вироби. У розпорядженні покупців є Ipad із спеціальним додатком. Для 3D друку їжі використовують двадцять шаблонів, серед яких є восьминіг, метелик, жаба, черепаха і т.д. За допомогою програми можна вибрати бажану форму, комбінувати різні елементи та навіть писати «їстівні» слова.

3d друк солодощів

3D принтер їжі також дозволяє створювати смачні листівки. Спеціальний папір буде покритий солодким наповнювачем з користувальницьким дизайном. Подарунок буде не лише гарним, а й смачним.

3d-принтер для солодощів

Длядруку їжі на 3d принтері використовується їстівна нитка. В даному випадку – нитка на основі пектину з пюре різних фруктів та ягід. Вона не містить глют, сою або молоко, і не нашкодить будь-якій дієті. В асортименті також є 8 фруктових добавок, серед яких покупець за бажанням може вибрати, наприклад, манго або полуницю.

В даний час два принтери дозволяють створювати не більше ста виробів на добу. У зв’язку з цим у майбутньому планується встановити ще кілька кондитерських 3D принтерів.

3d-принтер їжі

Світ 3D принтерів сповнений новин кожен день. Заходьте до нас у блог за останніми новинками в області 3D друку!