Вироби з розкішним дизайном наголошують на іміджі людини. Про зручність їх використання та естетичність дбають промислові дизайнери. Тенденції промислового дизайну предметів розкошіна прикладі преміальних авто, годинників та сучасних гаджетів.

Розкішний дизайн машин

Одним із найрозвиненіших напрямків промислового дизайну є дизайн автомобілів. Ним займаються професійні промдизайнери та про це люблять пофантазувати художники-аматори. Дизайн сучасних автомобілів сильноваріюється в залежності від класу. Наприклад, для авто класу F характерні стриманість і класика, а дизайн спортивних автомобілів відрізняється футуризмом та підкресленим стрімкістю до екстриму.

Замовляйтерозробку промислового дизайну виробу в компанії KLONA. Ви зможете втілити будь-які мрії про багатосерійне виробництво!

Спортивні машини в центрі промдизайну

Першими предметами розкоші, що спадають на думку, є спорткари. Саме вони знаходяться у центрі промислового дизайну і за них можна віддати кілька мільйонів доларів. Ми виділили шість основних тенденційу дизайні спортивних автомобілів.

1. Червоний колір у дизайні автомобілів

Найдорожчим сучасним суперкаром є Lamborghini Veneno Roadster, випущений лімітованою серією на честь 50-річчя компанії Automobili Lamborghini. Оригінальна модель автомобіля доступна лише у червоному кольорі. Багато інших спортивних авто використовують саме цей колір.

Дизайн автомобіля

Найкращі дизайни автомобілів Lamborghini Veneno Roadster та Pagani Huayra

2. Брутальність у дизайні кузова автомобіля

Усі спортивні авто відрізняються агресивним дизайном – від переднього бампера до кузова. Це підкреслює поєднання червоного з чорним, застосовувані форми у дизайні інтер’єру та екстер’єру. Задній бампер автомобілів часто нагадує двигуни ракети-носія. Lykan Hypersportвиглядає дуже міцним і навіть стійким до бомб. Ножичні двері машин виділяють спорткари серед інших.

Дизайн кузова автомобіля

Lykan Hypersport та Lamborghini Veneno Roadster

3. Розробка дизайну автомобіля з удосконаленням аеродинаміки

Обтічна форма користується популярністю у промисловому дизайні автомобілів. Для спортивних автомобілів вона підкреслює їхню швидкість і швидкість, тому що обтічна форма покращує аеродинамічні характеристики машини. У Veneno Roadster весь ніс служить цілісним елементом, який посилює притискну силу. У суперкар Bugatti Veyron повітряний потік зустрічає капот і дах з найменшим коефіцієнтом опору 0,39.

Розробка дизайну автомобіля

Bugatti Veyron

4. Легкість спортивних моделей

Спортивні моделі відрізняються особливою легкістю і промдизайнери використовують усілякі прийоми для зниження ваги автомобіля. Наприклад, у спорткарі Veneno Roadsterпромдизайнери вирішили навіть відмовитися від даху на користь зниження ваги авто та залишили лише захисне скло. Зменшити вагу дозволяє використання спеціальних ультралегких матеріалів.

Бажаєте розкішний промдизайн для вашого виробу? Зверніться до менеджера KLONA для обговорення деталей.
Контактна інформація:

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua

5. Використання вуглепластику для спортивних авто

Вуглепластик дозволяє робити міцні та легкі деталі для спортивних автомобілів.Вуглецеве волокно використовують у багатьох сучасних спорткарах. Сидіння Lamborghini також зроблені з цього міцного волокна і на додаток весь салон покритий тканиною CarbonSkin. Суперкар Pagani також виконаний з ультрадорогого та ультралегкого карботаніуму.

6. Футуристичність у автомобільному дизайні

Усередині спортивні автомобілі відрізняються максимальним комфортом для водія і водночас футуристичністю. Манометри Lykan Hypersportпредставлені дисплеями ID4 з TFT панеллю. Футуризм простежується і в інтер’єрах нових спорткарів, де панель приладів нагадує швидше панель управління космічним кораблем. Використання сучасних ультралегких матеріалів в оформленні інтер’єру автомобілів наголошує на тому, що майбутнє вже настало.

Все ще вагаєтесь, чи варто винаходити колесо?Нашим світом рухає переосмислення звичних речей. Про те, як звичайні речі стали незвичними – читайте тут.

Промисловий дизайн преміум автомобілів

Люксові автомобілі – це клас F, машини для еліти, де акцент промислового дизайну робиться на зручність перевезення пасажира на задньому сидінні, що відображається у дизайні салону автомобіля. Машини представницького класу зазвичай довжиною не менше ніж 5 м, найчастіше це седани. В інтер’єрі використовуютьсяпреміальні оздоблювальні матеріали. Промдизайн люксових автомобілів має мало спільного з дизайном спортивних автомобіліві характеризується такими тенденціями.

1. Агресивний дизайн сучасного автомобіля F-класу

Перша відмінна риса преміум-автомобілів – наявність видатних прямокутних грат радіатора. Останнім часом вони стають більш строгими, широкими та з чіткими краями, що надає значності та агресивності зовнішньому вигляду авто. Прямокутні ґрати перестали бути візитною карткою тільки фірми Rolls-Royce, і активно використовуються іншими брендами преміум-авто.

Дизайн сучасного автомобіля F-класу

Bentley Continental Flying Spur та Rolls-royce Phantom

2. Розкішний дизайн інтер’єру автомобіля

Класика, люксовість та підвищений комфорт – з таким ухилом роблять сучасні преміум-автомобілі. Промдизайнери поки що не йдуть у бік футуризму, а використовують звичні класичні форми та вдосконалюють зручність машини. Спостерігається тенденція до популяризації білого кольору в оформленні інтер’єру. Білий асоціюється зі спокоєм та безтурботністю. Інтер’єр Phantom Serenity прикрашений далекосхідними квітковими мотивами.

Дизайн інтер'єру автомобіля

Rolls-Royce Phantom Serenity

3. Handcrafted дизайн салону автомобіля

Дерево та шкіра, оброблені вручну – основна цінність машин представницького класу. Ці матеріали підкреслюють натуральність та ексклюзивність виробів. Інтер’єр Bentley Mulsanne – зразок розкішного дизайну з використанням 13 видів дерева, яскраво начищеної нержавіючої сталі та унікального міцного скла для обробки панелі приладів.

Дизайн інтер'єру машини

Bentley Mulsanne всередині

4. Вузькі задні фари підкреслюють унікальний дизайн автомобіля

Відмінна риса промдизайну преміум-автомобілів – акцент на задніх фарах. Цеєдиний футуристичний елемент сучасних машин представницького класу. У Lincoln Continentalгладкі, що виділяються цілісні фари (точніше, фара).

Унікальний дизайн автомобіля

Lincoln Continental

5. Граничний мінімалізм зовні та розкіш усередині преміум автомобілів

Промдизайнери не намагаються знайти найкращі рішення для вдосконалення аеродинаміки чи зменшення ваги преміум автомобілів. Навпаки, автомобіль класу F може важити в кілька разів більше, ніж спорткар. Зовні преміум-авто виконані у простих формах та переходах. Поки що тут не планують використовувати вуглекарбон і роблять ставку на розкішне оздоблення всередині. Німецькі автомобілі Mercedes-Maybach 900відрізняються особливою елегантністю та підкресленим мінімалізмом.

Всередині преміум автомобілів

Німецький автомобіль Mercedes-Maybach 900

Докладніше про промисловий дизайн автомобілів вчора, сьогодні та завтра – читайте у нашій статті тут.

Промисловий дизайн годин

Годинник – це річ, яка без зайвих слів наголошує на статусі людини. Шикарний промдизайн годинника відрізняється використанням благородних металів і дорогоцінного каміння, що обробляються вручну. У промисловому дизайні сучасного годинника спостерігається чотири основні тенденції: космос, Земля, мінімал і класика.

Зірковий дизайн годинника: наручні планетарії

Промдизайнери годинника вдивляються в зоряне небо і черпають своє натхнення з безкрайніх просторів космосу. Їхні ідеї втілюються в сучасних преміальний годинник. Відмінною особливістю є переосмислення звичного ставлення до годинника і перетворення аксесуара на маленький планетарій.

Незвичайний дизайн годинника

Незвичайний дизайн годинника: Midnight Planetarium, Moon Meteori, Sky Moon Tourbillon

Лімітована серія Midnight Planetarium Poetic Complication від Van Cleef & Arpels’ – розкішна модель для любителів астрономії. Циферблат – це справжній планетарій, який точно повторює рух 6 найближчих до Сонця планет.Дія відбувається на тлі бездонно-синього космосу з авантюрину з розсипом зірок. Шкала складається з 24 годин, а час показує маленька зірка.

Louis Moinet Tourbillon Moon Meteori – це шматочок Місяця у руці. Циферблат годинника виготовлений із зрізу місячного каменю. Корпус виконаний з рожевого золота, ремінець – з крокодил шкіри. Двосторонній годинник Patek Philippe Sky Moon Tourbillon – це ще одне маленьке зоряне небо з Чумацьким шляхом та місяцем на внутрішній стороні. Циферблат покритий синьою емаллю, а з боків вигравірувано декоративний орнамент. Годинник включає 686 частин.

Для виробництва пластикових корпусів існує кілька технологій: лиття в прес-форми, силіконові форми і 3D-друк. Як вибрати найбільш підходящий метод виробництва – читайте у нашому гайді.

Незвичайний дизайн годинника: Земля та події

Явища природи, події та цілі історії можна розповісти в одному циферблаті годинника. Дизайнери втілюють хитромудрі ідеї, черпаючи натхнення з життя рослин і тварин.

Оригінальний дизайн годинника

Сучасний дизайн годинника: The Bird, Christophe Colomb Hurricane, Orbis Terrarum

The Bird від Jaquet Droz – справжній витвір мистецтва, вміщений у маленький циферблат. Одночасно з цим, годинник представляє досконалий промисловий дизайн. Вони оснащені 8 механізмами, що приводять у дію крила птахів, воду та пташенят. У центрі – пара щіглів, вирізаних із золота. На циферблаті з білого золота зображено пам’ятки Женеви.

Годинник Zenith Academy Christophe Colomb Hurricane– ще одне панно у крихітному просторі на тильній стороні. Годинник обладнаний гіроскопом, який мінімізує вплив гравітації на роботу механізму. Усі елементи вирізані вручну та зображають прибуття Колумба до Америки.

Montblanc Heritage Spirit Orbis Terrarum– найкраще натхнення для любителів подорожей та бізнесменів. У центрі циферблату – Земля, навколо якої 24 годинні пояси.

Сучасний дизайн годинника: класика

Розкішні годинники традиційно представлені класичними моделями. Підкресленаелегантність та стриманість– ось головні атрибути промислового дизайну елітного годинника.

Сучасний дизайн годинника

У моделі Historiador Vuelo від Cuervo Y Sobrinos промислові дизайнери оснастили годинник ускладненим циферблатом. На безеле вигравірувано шкалу тахометра. На відміну від попередників, цей годинник оснащений додатковими кнопками. Темносиня стрілка у поєднанні з червоним кольором підкреслюють сучасність.

Нотки класики простежуються в дизайні годинника Ulysse Nardin. Модель доступна в класичних поєднаннях синього та чорного із золотим. Латинські цифри підкреслюють стриманість дизайну та стиль власника.

Мінімалізм

Мінімум деталей або навіть відсутність цифр виділяють такі годинники серед інших. Просто та вишукано – це Piaget SA. Чорний і білий підкреслюють мінімалістичність моделі. У виданні Portuguese Hand-Wound Boutique від IWC Schaffhausen використовується поєднання коричневого із золотом – більше жодних зайвих деталей.

Мінімалізм у дизайні годинників

Гаджети – незвичайний дизайн звичайних речей

Багато гаджетів також відносяться до предметів розкоші. Дизайн сучасних гаджетів – це комбінація футуризму та мінімалізму. Найпопулярніший колір для таких приладів – білий. Шолом віртуальної реальності до PS4 від Sony – втілення фантазій про майбутнє. На відміну від Oculus Rift, цей шолом виглядає простіше та естетично привабливіше. У такому пристрої промдизайн акцентований на зручності та простоті використання. Вони відрізняються легкою вагою, і не викликатимуть стомлення після тривалого занурення у віртуальний світ.

Компанія KLONA надає повний спектр послуг зі створення власного виробу – від розробки промислового дизайну до запуску виробництва.

Коли всі поховали Google Glass, з’явилося ще більше різних варіантів розумних окулярів. Промдизайнери намагаються зробити їх простіше і природніше, уникаючи громіздких конструкцій та складних форм. Для цього необхідно розробляти такі окуляри, які не виділятимуться серед інших аксесуарів. Jins Meme повністю виглядають як звичайні окуляри. Промдизайн сакцентований на тому, щоб перетворити доповнену реальність на звичну частину нашого життя.

Незвичайний дизайн окулярів

Планшети, музичні плеєри, навушники, приставки, квадрокоптери та інші аксесуари відображають прагнення промислових дизайнерів до мінімалізації оформлення пристрою. Жодних рельєфних ліній, обрамлень або яскравих патернів – тільки функціональність, зручність та органічність використання. Можливо, ця тенденція пов’язана із прагненням до трансгуманізму та бажанням повністю перетворити гаджети на продовження тіла.

Дизайн гаджетів

Докладніше про промдизайн квадрокоптерів читайте у нашій розкішній докладній статті тут.

Трекери фізичних навантажень чи фітнес-браслети є абсолютними лідерами мінімалістичного промислового дизайну. Ніяких зайвих кнопок та дисплеїв, тільки датчики – все інше скаже смартфон (пристрої інтегровані з програмами на телефоні). Розумні браслети рясніють забарвленнями на будь-який смак. Промисловий дизайн таких пристроїв розробляється з урахуванням максимального комфорту браслета під час тренувань.

Ми вже розробляли промдизайн для фітнес-браслету. Результати нашої роботи ви можете переглянути в портфоліо тут.

Компанія KLONA розробляє промисловий дизайн сучасних виробів. Зв’яжіться з нами для виробництва вашого виробу – створення складних приладів не так складно, як вам здається!