Цікаві та незвичайні іграшки завжди будуть користуватися популярністю у дітей та їхніх батьків. Саме тому виробники прагнуть виділитися на загальному фоні та створити щось оригінальне.

До компанії Klona звернувся замовник з оригінальною ідеєю – розробити дизайн сніжоклеп на основі зображень дитячих монстриків.

Як успішні приклади були підібрані такі зображення.

Розробка 3D-моделі іграшки

Для початку було складено технічне завдання, в якому описані основні побажання замовника та референси. На його основі фахівці розробили кілька концептів дизайну для затвердження.

3D-моделювання іграшок

Після того, як загальний вигляд був схвалений, дизайнери розпочали доопрацювання вибраних концептів. Однією з умов замовника була можливість поділу моделі на частини. З урахуванням всіх побажань та доопрацювань було розроблено три варіанти сніжколепів.

Варіант №1

3D-моделювання дитячих іграшок

Варіант №2

Промисловий дизайн іграшок

Варіант №3

Промисловий дизайн іграшок

Цей проект було зупинено на етапі моделювання. Однак, у перспективі дані моделі можна було б використовувати для виготовлення прототипу, перевірки збирання та серійного виробництва виробів.

3D-моделювання є незамінним при розробці нових проектів. Воно допомагає вигідно уявити проект потенційним інвесторам та оцінити ідею.

Якщо вам потрібно розробити 3D-модель, звертайтеся до компанії KLONA. Талановиті фахівці допоможуть вам презентувати вашу ідею у найкращому світлі.

Контактна інформація:

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua