3D-візуалізація в оточенні

3D-візуалізація з використанням додаткових об'єктів робить зображення більш «смачним», насиченим, таким, що запам'ятовується.

3D-візуалізація об’єктів в оточенні – процес створення точних, реалістичних зображень об’єктів за допомогою комп’ютерної програми та розміщення їх у навколишнє середовище. Використання 3D-візуалізації в оточенні допомагає зробити 3D-візуалізацію більш реалістичною та яскравою.

Приміщення предмета в оточення є невід’ємною частиною будь-якого проекту. Зображення на білому тлі потрібні для ретельного розгляду об’єкта (наприклад, використовуються в онлайн магазинах), а оточення потрібно для кращого розуміння предмета (як це працює, як виглядає в реальності), налагодження емоційного контакту зі споживачем (насамперед для реклами).

3D-візуалізація з використанням додаткових об’єктів робить зображення більш «смачним», насиченим, таким, що запам’ятовується.

На вартість проекту 3D-візуалізації в оточенні значно впливає складність завдання (що більше деталей – тим більше часу та грошей витрачається). Вартість буде нижчою, якщо технічне завдання сформульоване чітко і є всі необхідні інформаційні матеріали для створення моделі.

3D-візуалізація: ціни залежать від:

 • складності проекту (3D-моделі виробу);
 • терміни виконання;
 • наявності або відсутності текстових та візуальних матеріалів про проект;
 • потрібна розробка ідеї (для рекламної 3D-візуалізації, наприклад).
візуалізація в оточенні
створити візуалізацію в оточенні
розробка візуалізації

ПОСЛУГИ 3D-ВІЗУАЛІЗАЦІЇ: ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ?

3D-візуалізація проектів

Одна з найважливіших сфер застосування 3D візуалізації об’єктів в оточенні – 3D візуалізація дизайн-проекту. Це стосується будь-якої технічної розробки – від ракетобудування до виробництва навушників. Для презентації проекту замовникам або інвесторам потрібні якісні зображення, що продають. Отримати їх можна за допомогою 3D-візуалізації.

Компанія КЛОНА виконала сотні подібних замовлень, останній із них – дизайн пульта для системи розумний будинок.

Послуги 3d-візуалізації: реклама

Рекламні матеріали не обходяться без використання 3D-візуалізації. По-перше, деякі предмети досить складно сфотографувати. Наприклад, у рекламі парфумів часто використовується предметна 3D-візуалізація. Зазвичай флакон не фотографують, а візуалізують. Це допомагає уникнути відблисків від скла і показати продукт з найкращого боку.

По-друге, часто в рекламі присутні неіснуючі персонажі або сюжети, які неможливо відтворити без використання предметної 3D-візуалізації. Вони також потребують цієї технології.

В обох випадках для реклами краще візуалізація в оточенні. Наприклад,у рекламі горілки до самої пляшки додають зображення склянок, закуски, льоду. На рекламних плакатах Absolut Vodka регулярно використовуються різноманітні фішки – пляшку облітають ланцюги, поміщають у коло із софітів, додають гітарний гриф до шийки. Все це досягається завдяки використанню 3D-візуалізації в оточенні.

Створення візуалізації у веб-дизайні, іграх та кіно

3D-візуалізація в оточенні використовується при створенні сайтів, комп’ютерних ігор та їх персонажів, спецефектів у кінематографі (елементи створюються окремо, а потім вписуються у фільм шляхом компоузингу – вставки в кадр).

Для розробки персонажів для комп’ютерних ігор зверніться до КЛОНА. Моделювання та візуалізація – наш коник!

3D-візуалізація об’єктів в архітектурному дизайні

Архітектурний проект починається з ескізів, макетів та презентаційних матеріалів.Спочатку вони потрібні для інвесторів, які вкладають свої гроші у будівництво. Пізніше – для рекламних матеріалів широкого використання та продажу нерухомості забудовником.

Також потрібна 3d-візуалізація екстер’єру для наочності інфраструктури майбутнього житлового кварталу. Завдяки красивим зображенням «вдома, якого немає» (або який усе ще будується) легше «продавати мрію».

Для створення дизайну інтер’єру також використається 3D-візуалізація в оточенні. Вона допомагає побачити всю картину до початку ремонтних робіт та уявити майбутній проект у найкращому світлі.

послуга 3D-візуалізації на замовлення
3д-візуалізація на замовлення
розробка 3д-візуалізації

СТВОРЕННЯ 3D-ВІЗУАЛІЗАЦІЇ В ОКРУЖЕННІ: ЕТАПИ

 1. Створення геометричні тривимірні моделі в дизайн візуалізації. Перш ніж зробити 3D-візуалізацію, потрібно створити 3D-модель майбутнього виробу в спеціальній програмі. Для цього будуть потрібні ескізи, креслення, зображення, фотографії (якщо предмет реально існує), текстові описи та технічна документація.
 2. Накладення текстури на моделі. Після того, як модель готова для неї підбираються текстури. Текстура – ​​це фактура об’єкта (наприклад, авто) чи малюнка (наприклад, майбутнього персонажа). Вона потрібна, щоб передати характер поверхні, матеріали з яких зроблено об’єкт, його колір.
 3. Створення сцени оточення. Після накладання текстур приступають до вибору та створення оточення для предмета. Це можуть бути прості речі, на зразок столу, продуктів харчування, а може бути щось особливе.
 4. Налаштування освітлення у 3d-візуалізації проектів. Після того, як композиція готова залишається надати їй реалістичності. За це відповідає світло. Тому 3D-моделлер ретельно опрацьовує всі варіанти та вибирає найбільш вдалий баланс світла та тіней, рівень яскравості.
 5. Налаштування додаткових спецефектів. Сюди входять відблиски на предметі та навколишньому середовищі, сяйво навколо нього, туман, краплі на тарі чи фруктах, інші елементи, що оживляють картинку, роблять її натуральною.
 6. Рендеринг – фінальний етап у послугах 3d-візуалізації, процес отримання зображення з моделі, на яку наклали текстури та виставили світло.
 7. Постобробка 3D-візуалізацій(зазвичай робиться кілька варіантів) у графічних редакторах (часто використовується Adobe Photoshop). Завершальний етап – надання лиску зображенням, можливе внесення невеликих правок, додавання ефектів, які зроблять картинку яскравішою.

Замовивши послугу 3D-візуалізації в оточенні, ви отримаєте:

 • реалістичні продають зображення (рендери);
 • швидкість виконання замовлення;
 • креативний підхід до вашого замовлення (якщо йдеться про рекламну візуалізацію та потрібна розробка ідеї);
 • контроль менеджером на всіх етапах роботи.

Зверніться до KLONA для узгодження всіх деталей і давайте разом йти назустріч новим проектам!

Зв’язатися з нами:

hello@klona.ua

+380443388802

+447445536631