Розробка корпусу пристрою, незважаючи на свою гадану простоту, досить складне заняття. Адже саме від правильно розробленого корпусу залежить зручність використання створеного приладу.

Цю непросту роботу довірив нам один з клієнтів – компанія, яка займається виробництвом електроніки для пожежної та охоронної сигналізації та іншого складного устаткування.

Перед компанією клонів була поставлена задача: розробити 3 D-модель корпусу для розподільного щитка. Робота проходила в кілька етапів.

Спочатку ми склали детальне технічне завдання, в якому розписали всі вимоги до влаштування та побажання замовника по промислового дизайну вироби . На основі цих даних фахівець почав будувати 3D-модель.

Робота велася на основі креслень, наданих замовником. Після того, як основа корпусу була готова, ми відправили 3D-модель клієнту.

Створення пластикових корпусів

Далі необхідно було доопрацювати деякі деталі : Розмістити логотип, додати кріплення і т.д. Це робилося разом із замовником, за його описом. Після невеликих доробок модель була готова.

Щоб побачити виріб наживо і протестувати його, ми виготовили прототип, тобто зразок вироби. Так як знадобився лише один екземпляр, вирішено було вдатися до методу 3D-друку. Одержаний корпус відповідав всім вимогам замовника за якістю і функціональності. На цьому наша робота була закінчена.

В майбутньому 3D-модель корпусу пристрою можна використовувати для дрібно- або великосерійного виробництва корпусів.

Якщо вам необхідно розробити пластиковий корпус для електроніки або будь-яке інше виріб, зверніться в компанію KLONA. Ми надаємо повний комплекс послуг: від створення дизайну до великосерійного виробництва.

Контактна інформація:

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua