Однією з найважливіших функцій 3D-друку – є виготовлення прототипу виробу перед запуском серійного виробництва. Чому це потрібно? Навіть ідеально побудована 3D-модель не гарантує, що в результаті виріб виглядатиме саме так, як необхідно замовнику. Тому перед запуском виробництва здійснюють контрольне складання виробу.

Саме для цього і звернувся до нас один із клієнтів. Перед компанією KLONA було поставлено завдання – виготовити на 3D-принтері прототиппластиковий ковпачок для крему.

У замовника вже була готова 3D-модель, проте необхідно було перевірити виріб на збирання, тобто. переконатися, що обидві частини ідеально підходять один одному.

Після отримання завдання та уточнення всіх деталей ми розпочали роботу. У 3D-принтер було завантажено отриману 3D-модель і запущено процес друку. Оскільки деталь невелика, на це пішла лише кілька годин.

Зрештою ми отримали готовий зразок, який і відправили замовнику.

Виготовлення прототипу для перевірки на збирання

За допомогою прототипу клієнт переконався, що ковпачок відповідає всім необхідним вимогам. Це означає, що готову 3D-модель можна використовувати для серійного виробництва, не переймаючись якістю майбутніх виробів.

Перевірка на збирання – найважливіший етап серійного виробництва. Це дозволяє уникнути можливих невдач та заощадити значні суми грошей.

Якщо ви запускаєте серійне виробництво, зверніться до компанії КЛОНА, ми допоможемо вам із перевіркою збирання нових виробів, а також 3D-моделюванням, виготовленням прес-форм та іншими етапами виробництва.