Коли Типовою є задача спроектувати новий прилад, йому необхідно продумати не тільки електро-технічну складову приладу, але не забути про естетичність.

Корпус для приладу – це і є його зовнішня оболонка, покликана не тільки захищати його від зовнішнього механічного впливу, але створювати привабливий образ пристрою.

Виготовлення пластикових корпусів здійснюється в основному на великих підприємствах, тільки великим тиражем.

Однак поява технології швидкого прототипування і 3D друку дозволило перейти до дрібносерійного виробництва пластикових корпусів. Компанія KLONA пропонує вам виготовлення корпусів на замовлення, якісно і швидко.

Технології швидкого прототипування

швидке прототипування – технологія створення макету виробу або деталі з високою точністю, з метою демонстрації переваг предмета. Реалізуються технології швидкого прототипування за допомогою друку на 3д-принтері або 3д-фрезерування.

Сучасні технології швидкого прототипування надають такі можливості:

 • проведення оцінки естетичності і функціональності майбутнього виробу;
 • виготовлення пробної партії продукції, з метою її тестування на цільової аудиторії . Внесення коригувань і виправлення недоліків отриманої моделі вироби.
 • презентація готового виробу замовнику – прототип, матеріальний і відчутний – головний козир ділових переговорів.

Низька вартість і високу якість готового прототипу, а також короткі терміни його виготовлення – головні переваги технологій швидкого прототипування.

Лиття корпусів в силіконові форми

Оптимальний спосіб виробництва невеликої партії корпусів для приладу.
Пластикові корпуси, виготовлені таким способом, можуть бути виконані з широкого переліку матеріалів, корпус може бути створений з поєднання великого числа поліуретанів.

Корпус для приладу, отриманий литтям в силіконові форми володіє наступними характеристиками:

 • cтойкость до вологи і високих температур;
 • жорсткість;
 • ударостійкість;
 • зносостійкість;
 • еластичність і пружність;
 • можливість легкої фарбування.

Пластикові корпуси, виготовлені за допомогою лиття в силіконові форми, можуть мати як гладку, так і шорстку поверхню.

Готовий виріб може бути піддано такими видами обробки поста: полірування, шліфування, подальше фарбування, створення спеціальної фактури вироби.

Лиття корпусів в силіконові форми

Метод лиття в форми має наступні переваги:

 • висока швидкість виробництва вироби;
 • якісна готова продукція;
 • низька вартість одиничного екземпляра продукції;
 • відсутність потреби в масштабних виробничих площах і устаткуванні для пост-обробки виробу.

3D-друк корпусу приладу. Пластикові корпуси на замовлення

У тому випадку якщо замовнику необхідно виготовити тільки одиничний екземпляр продукції або кілька штук, 3д-друк ставати найбільш вигідним способом.

Для створення корпусу для приладу застосовується метод пошарового нарощування об’єкта, із застосуванням таких матеріалів як ABS і PLA пластик. Або технології лазерного спікання порошків.

Етапи створення пластикового корпусу з технологій 3D друку

 1. Побудова 3д-моделі об’єкта друку.
 2. Завдання розмірів і відправка моделі на 3д друк.
 3. Постобработка.

Кожен метод виготовлення пластикового корпусу має свої переваги і свої недоліки. В одних випадках краще використовувати технології швидкого прототипування, в інших – 3д друк.

Який з методів вибрати вам, підкажуть фахівці компанії KLONA . Залежно від ваших цілей, бюджету та кількості, ми підберемо для вас оптимальний і максимально вигідний, в фінансовому плані, спосіб виробництва пластикових корпусів. Як свідчить багаторічна практика роботи, такими методами. Як правило, стають – лиття в силіконові форми або 3d друк.

Якщо вам необхідні пластикові корпусу на замовлення, з індивідуальними параметрами – тоді вам до нас. Ми виготовимо для вас корпус для приладу потрібної вам форми, кольору і розміру. Крім того, наші дизайнери розроблять для вас сучасний, унікальний і функціональний дизайн корпусу приладу. Високоякісне обладнання дозволяє нам не просто виготовляти одиничні екземпляри – прототип вироби, а й налагодити ваше дрібносерійне виробництво деталей, пластмасових виробів і пластикових корпусів.