Сьогодні ми ділимося з вами інформацією про наш виробництві , Де відбувається лиття пластика під тиском. Ми працюємо з великими компаніями, що займаються крупносерійним виробництвом виробів із пластику . Про те, як це відбувається – читайте в статті.

Виробництво виробів із пластику включає в себе три цехи: інструментальний, цех виливків і сховище. Розглянемо докладніше кожне приміщення .

Інструментальний цех: виготовлення прес-форми для лиття пластмас

Прес форма – це установка для виготовлення виробів методом лиття пластика під тиском . Це складний пристрій, що складається з безлічі деталей. Всі вони повинні забезпечувати тривалу роботу прес-форми і бути довговічними. Продовження терміну служби прес-форми – актуальне завдання інженерів.

сьогодні запуск багатосерійного виробництва став доступною реальністю для середнього та малого бізнесу , І навіть для старт-апів. Виготовлення прес-форм для лиття пластмас і виготовлення виробів із пластику ви можете замовити в компанії KLONA . Зв’яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації з приводу лиття пластика під тиском. Контактна інформація:

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua

Виготовлення виробів із пластику

Конструкційні особливості прес-форми для лиття пластика під тиском на замовлення

Прес-форма складається з елементів технологічного і конструктивного призначення. Оформляє область прес-форми повинна в точності повторювати конструкцію майбутнього виробу. Вона складається з матриці і пуансона , Які відповідають за формування лицьової і внутрішньої частини виробу. Це найбільш трудомісткі у виготовленні деталі прес-форми – від їх досконалості залежить якість всіх відливаються виробів. До елементів технологічного призначення також відносяться обойми (Відповідають за з’єднання оформляють елементів), вкладиші (Створюють поглиблення і отвори у виробі), різьбові знаки і кільця (Для внутрішньої і зовнішньої різьби).

конструктивні деталі не беруть участі в формуванні вироби, але вони забезпечують роботу всієї прес-форми. До них відносяться напрямні колонки, штовхачі, контртолкателі, опори, хвостовик тощо . Прес-форми для лиття пластмас бувають стаціонарними, знімними і полус’емнимі. Стаціонарні прес-форми – це найкращий вибір для масштабного виробництва.

підвищити продуктивність можуть багатомісні прес форми. Можливість їх застосування конкретно для вашого виробництва необхідно уточнювати. Наприклад, їх доцільно використовувати для отримання великого тиражу дрібних деталей. Однак для лиття великих виробів із пластику на замовлення краще підійдуть одномісні прес форми. Детальніше про конструкційних особливостях прес-форм ви можете дізнатися тут .

Виготовлення пластикових виробів

Етапи виготовлення обладнання для лиття пластмас

У прес-формі все має бути ідеальним – від найдрібніших деталей до системи штовхачів. Тому всі елементи і системи прес-форми ретельно продумуються і вибирається найкращий варіант установки. Спочатку моделюється сам корпус вироби. Потім реалізовуються наступні етапи.

 1. проектування всіх деталей прес-форми.
 2. оптимізація роботи : розраховується краще розташування елементів прес форми
 3. Виготовлення прес-форми на верстатах і складання елементів.
 4. випробування : прес форма встановлюється на термопластавтомат для лиття із пластику і перевіряється на предмет дефектів.
 5. доопрацювання (В разі виявлення дефектів).

Устаткування інструментального цеху: високоточне обладнання компанії KLONA

Прес-форми виготовляють в інструментальному цеху . Якість обробки поверхні металу прямо залежить від рівня використовуваного обладнання. Наш цех обладнаний сучасним високоточним обладнанням – верстатами інструментального виробництва для виточування деталей японської фірми Sodick:

 • проволочно-вирізні електроіскрові установки (моделі AQ327L Premium, VZ300L);
 • координатно-прошивальні установки (AQ35L, AD25L).

компанія KLONA робить вироби з пластику під замовлення . Вам необхідно лише надати мінімум матеріалів (креслення вироби або прес-форми) і ми займемося організацією вашого власного виробництва.

точність позиціонування на установках Sodickсоставляет 10 нм. Окремі деталі виготовляються слюсар-інструментальник на вертикально обробних центрах з ЧПУ фірм Finetech (ряд SMV, моделі 1060-H3L, 1060-21B, 850-21B) і Twinhorn (VH-850L3, VE-850L3). На сьогодні тільки на цій ділянці працюють вже 90 осіб в три робочі зміни. це гарантує високу продуктивність цеху і своєчасність виконання всіх замовлень.

Оборудование для литья пластмасс

Використовувані види стали

Ми виготовляємо прес-форми з високоякісної сталі вітчизняного та імпортного (*) виробництва . нижче наведені марки стали , Які використовуються при виготовленні деталей для прес-форм:

 • формотворчих деталі (Матриця, пуансон): 40Х, 5ХНМ (1.2714 *), 40Х13 (1.2083 *);
 • опорна плита, плити кріплення і штовхачів : 45 (1.1730 *);
 • втулки і колонки : У8, У10,9ХС;
 • штовхачі і контртолкателі : У8, У10;
 • хвостовик і установочні кільця : СТ45 або 40Х.

формотворчих деталі для прес-форм з високим ресурсом виробництва (від 1 млн. виробів) загартовані до твердості від 47HRC, база – від 28HRC. Деталі, через які проходять канали охолодження, виготовляють з корозійностійких сталей . При необхідності окремі деталі покривають зносостійким шаром або хромують , Що особливо важливо при використанні абразивних формувальних матеріалів і при великій кількості виливків.

Інструментальний цех для виготовлення прес-форм

Цех виливки: виробництво пластмасових виробів на замовлення

Після виготовлення прес-форми в інструментальному цеху і проведення випробувань, вона готова до лиття виробів із пластику на замовлення . Прес-форма встановлюється на спеціальний пристрій – термопластавтомат (ТПА), підключається до системи подачі пластика і охолоджуючої системі.

Прес-форми з ресурсом більше 1 млн. виробів відрізняються підвищеною міцністю і високою ціною. для конструювання оптимального виду прес-форми зверніться в компанію KLONA. Ми надаємо комплекс послуг з лиття пластика під тиском – від проектування прес-фори до лиття на термопластавтоматах в нашому цеху виливки .

Одним з головних переваг прес-форм є зниження собівартості вироби з кожною наступною відливанням. У компанії KLONA ви отримуєте можливість співпраці на найвигідніших умовах : Ми надаємо гарантію на прес-форми на весь період співпраці. При цьому ми проводимо своєчасну заміну зношених деталей вчасно і абсолютно безкоштовно.

Цех з термопластавтоматами

Лиття пластика під тиском: технологія

Технологія лиття пластика під тиском полягає в наступному. У дозувальне пристрій завантажується пластик у вигляді гранул або порошку. У циліндрі розплаву він нагрівається і переходить в текучий стан, поставляється через литниковую систему в прес-форму . пуансон змикається у напрямку до матриці і відбувається формування вироби . Після цього прес-форма розмикається, і готове охолоджене виріб випадає в приймач.

Лиття пластика під тиском може відбуватися із застосуванням гарячо або холодноканальних літників. У першому випадку литников не застигає в центральному каналі і розплавлений матеріал можна використовувати для наступного вироби. Це суттєво економить витрати на літники, однак такі системи дорожче холодноканальних.

Для лиття під тиском на замовлення ми використовуємо наступні види полімерів : Стиролові, акрилати, полівінілхлориди, еластомери, поліаміди аліфатичні та ін. Детальну інформацію про особливості лиття із пластику на замовлення і асортименті полімерів ви можете дізнатися у наших менеджерів. Контактна інформація : +38 (044) 338 88 02

Лиття пластика під тиском: обладнання

наш цех термопластавтоматів для виробництва виробів із пластику під замовлення обладнаний сучасними ливарні машинами моделей ARBURG 320C, ARBURG 420C, HAITIAN HTF160X. Спеціально під кожне виробництво ми підбираємо необхідну сировину і барвники.

Сучасний Термопластавтомат для лиття пластика під тиском

Області застосування лиття пластика під тиском

Технологія лиття пластика під тиском в прес-форми дозволяє виробляти багато високоякісних пластмасових виробів в рік. Таким чином виготовляють корпусу для медичних приладів, деталі для авіа-, авто- і машинобудівної галузей, будівельних потреб та ін. З особливого пластику роблять харчову тару, дитячі іграшки, канцелярське приладдя та пакувальні матеріали.

Більше ідей для виробництва пластикових корпусів в нашому блозі:

Лиття на термопластавтоматах дозволяє отримувати вироби краще за якістю , Ніж вироблені в силіконової формі або надруковані на 3D-принтері. Однак це дорогий процес, і він не підходить для будь-якого виробництва. Як вибрати технологію виробництва для свого бізнесу – читайте тут або зверніться в компанію клонів за безкоштовною консультацією.

Сховище прес-форм

Також на виробництві є окремий цех для зберігання прес-форм. Тут знаходяться відпрацьовані прес-форми, а також установки знімного типу, які чекають свого часу. Якщо ви вже готові замовити виготовлення пластикових виробів, ми з радість проведемо для вас екскурсію на виробництво . Ви зможете самостійно переконається в нашій продуктивності і ефективності роботи.

Сховище прес-форм для лиття пластиків

Замовити виріб із пластику в Україні Ви можете в компанії KLONA. Ми гарантуємо, що вам сподобається з нами працювати – ми професіонали в галузі промислового дизайну. Задавайте ваші питання по телефону або приходьте до нас в гості: лиття пластика під тиском тепер є в Києві – по вулиці Трьохсвятительська 5 / 1А.