Рівень заводів і цехів варіюється від дрібних фірм до величезних заводів з високотехнологічним обладнанням і ефективним рівнем управління. Наприклад, Apple, Dell, Acer і ASUS виготовляють комплектуючі в Китаї, і питань до якості їх обладнання не виникає. Якщо порівнювати з Україною, рівень виробництва в Китаї вище, а ціни нижчі.

Компанія KLONA гарантує якісне виробництво прес-форм в Китаї. Ми беремо на себе: проведення переговорів, замовлення форм, контроль виробництва, доставки і проходження митного контролю. Отримайте безкоштовну консультацію по виготовленню прес-форм в Китаї. Зверніться до менеджерів.

Контактна інформація:

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua

Виготовлення прес-форм в Китаї

Виробничі можливості китайських підрядників

Виробництво в Китаї – це можливість створити форми для лиття пластика під тиском з вагою комплекту понад 50 тонн і прецизійної формою з точністю до 2 μm. Китайські фахівці виготовляють прес-форми для декількох видів екструзії:

  • для екструзії профілів зі швидкістю понад 6 метрів в хвилину;
  • форм з подвійними поверхнями для спільної екструзії головних профілів;
  • для двокольорового спільної екструзії;
  • для спільної м’якої або жорсткої форми;
  • для спільної екструзії з виготовлення пластмас;
  • для спільної екструзії з низьким коефіцієнтом термічного розширення.

KLONA гарантує термін придатності прес-форм від 1000000 циклів. Ви також можете скористатися послугами виготовлення прес-форми в Україні. Детальніше про це тут .

Прес-форма в Китаї

Терміни виготовлення прес-форми в Китаї

Китайські виробники забезпечують виконання замовлення за 40-50 днів, в Україні цей процес може тривати до 3 місяців. Гнучкий виробничий процес і новітні технології забезпечують короткий термін виробництва прес-форм в Китаї. Високий рівень внутрішньої конкуренції в Китаї ставить жорсткі умови для виробництва. Китайці не можуть дозволити собі працювати повільно або продавати дорого. Кожна помилка або затримка у виробництві підриває авторитет компанії і зменшує її прибуток.

Проблеми з термінами можуть виникнути вже на митниці в Україні, через особливості законодавства товар може перевірятися до 40 днів, що сильно перешкоджає швидкому налагодженню виробництва.

Вартість виготовлення прес-форм для лиття

Ціна залежить залежить від:

  • загальної цінової політики виробника;
  • стійкості прес-форми;
  • типу системи лиття;
  • виду стали, яка використовується для виготовлення робочих елементів.

Окремо варто відзначити комплектуючі прес-форми. У нормалізованих елементів є стандартна ціна, а ось спеціальні деталі виготовляються з урахуванням замовлення. До спеціалізованим деталей відносяться матриці, пуансони, різьбові знаки і кільця. Це найбільш важливі деталі, які формують особливості прес-форми. Залежно від технологічних задач розробка спеціальних елементів підвищує ціну на 5-50%.

Всі ці фактори формують ціну на виробництво. Зателефонуйте менеджеру KLONA і отримаєте безкоштовну консультацію про ціноутворення на виготовлення прес-форм в Китаї.

Устаткування для виробництва прес-форми

Китайські підрядники компанії KLONA використовують Точні . Це верстати для високоточної обробки деталей. До їх числа відносяться токарні, фрезерні, шліфувальні та інші групи верстатів. Точні буває декількох видів: П – підвищеної точності, В – високої точності, А – особливо високої точності і С – особливо точні.

Компанія-підрядник застосовує електроерозійні, виробничі, фрезерні та лазерні верстати від Agie Charmilles . Їх використання гарантує швейцарську точність за вигідною китайської ціною. Agie Charmilles виготовляють верстати з 1952 року. Вони світовий постачальник обладнання для автоматизації виробництва. У готового виробу після такого обладнання будуть поверхні з низькою шорсткістю і чітко визначених місцях осей.

Вартість виготовлення прес-форм для лиття

Виготовлення прес-форми в Китаї: особливості співпраці

Мовний бар’єр

Висока якість обслуговування залежить від точно складеного технічного завдання і постійного контролю. Це неможливо зробити, якщо дві сторони не розуміють один одного. Співпраця з представниками іншої культури вимагає знань менталітету і мови. Тільки точне формулювання термінології допоможе уникнути помилок і неточностей у виробництві прес-форм для лиття.

компанія KLONA гарантує злагоджену систему спілкування з китайськими підрядниками і митницею.

Технічне завдання для виробництва прес-форми на замовлення

Для точного і якісного виконання замовлення потрібно надати китайським підрядникам детально складене технічне завдання. Особливу увагу приділити кресленнями конструкції прес-форми, її зовнішнім виглядом, розмірами і характеристиками. Недостатньо просто передати 3D-модель або схему. У кожної деталі має бути опис і пояснення, чому все в конструкції саме так. наголошуємо, варто уточнити кожну деталь. В іншому випадку китайський виробник вибере сторону економії і спрощення конструкції, що негативно відіб’ється на прес-формі. Умови гарантійної експлуатації варто розписувати через особливості сприйняття виробництва різними народами. В Україні побутує думка, що варто зробити раз і надовго, в Китаї все простіше, через рік-два виготовляють нову прес-форму, а стару викидають.

Контроль виробництва прес-форми в Китаї

Для кращого контролю циклу на виробництві повинен бути присутнім фахівець від фірми-замовника. Він буде постійно контактувати з підрядниками і курирувати проект щоб уникнути непорозумінь і помилок. Цей же чоловік присутній при контрольних випробуваннях прес-форми і перевіряє її на відповідність конструкції і вимогам якості. це забезпечує швидке і точне виконання проектних замовлень . До того ж виправлення і уточнення прес-форми на китайському заводі запобігають пересилання між країнами для доробок, що займає багато часу.

Організація проходження митного контролю

Організація проходження митного контролю в Україні займе більше часу і сил, ніж всі виробництво в Китаї. Тому варто завчасно проаналізувати і вибрати найбільш вигідні і швидкі способи доставки товару. Або найняти людину, яка буде постійно відслідковувати прес-форму, і курирувати її доставку до замовника. Для логістики краще вибрати світових лідерів DHL або Fedex , Які гарантують якісну доставку і мають свої склади в багатьох країнах.

Замовити прес-форми в Китаї

Підсумок: плюси і мінуси замовлення прес-форми в Китаї

Від європейських і вітчизняних конкурентів Китай вигідно відрізняється саме ціновим сегментом. Завдяки гарному посереднику можна знайти компанію з європейськими стандартами якості та обладнанням, проконтролювати всі етапи виробництва і навіть підписати контракт на китайській мові, щоб уникнути непорозумінь і помилок з боку заводу. Співпраця з провідними світовими логістичними компаніями дозволить швидко і безболісно пройти розмитнення.

У виробництва в Китаї є свої мінуси. Без хорошого посередника важко знайти відповідального виконавця і проконтролювати процес. При виробництві може виникнути маса помилок і недоліків в прес-формі, що знизить її якість або взагалі унеможливить роботу з нею. Через мовний бар’єр важко домовлятися про гарантійні зобов’язання і системі розмитнення на кордоні. Це спричинить за собою безліч додаткових витрат. В результаті виробництво буде неефективним і дорогим.

Замовляйте виробництво прес-форми у перевірених посередників, які гарантують вам стабільний і якісний процес виробництва прес-форми для лиття. Зверніться до послуг компанії KLONA , У нас підписані контракти з провідними заводами Китаю, у нас є багаторічний досвід співпраці з ними. Якщо ви зацікавлені в швидкому і якісному виготовленні прес-форми напишіть нашим менеджерам.

Контактна інформація:

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua