Ванна часто сприймається як суто утилітарний предмет. Але варто трохи попрацювати над її дизайном, як вона стане оригінальним елементом інтер’єру, який перетворить весь простір навколо себе.

3D-дизайн ванни – трансформація традиційного в унікальне

Здавалося б, простий і звичний для всіх предмет – ванна. З часів, коли люди милися в цебра з водою в призначенні цього пристосування мало що змінилося. Але сучасним споживачам недостатньо практичності, їм хочеться оточувати себе унікальними і естетичними речами. Тому тенденція до створення незвичайних або нетипових ванн набирає обертів.

3D-дизайн ванни в інтер'єрі

3D-дизайн ванни в інтер’єрі

Дизайнерську ванну відрізняє:

 • форма;
 • фактура;
 • колір;
 • матеріал.

3D-моделювання ванни дозволяє розробити будь-яку форму, розмір і конструкцію. Туфлі, кораблі, ополоники і шезлонги надихають дизайнерів в Європі і Україні на створення незвичайних ванн.

Візуалізація незвичайної ванни

візуалізація незвичайної ванни

Деякі успішно продаються і стають прикрасою інтер’єру, а інші так і залишаються у вигляді красивих картинок і прототипів, не знайшовши свого споживача. Те, наскільки популярною і затребуваною буде нова модель, залежить від ідеї і її практичності – чи можна її застосувати в реальному світі.

Якщо у вас є цікава ідея – студія KLONA забезпечить якісну реалізацію !

Можна вибрати не тільки незвичайний колір, але і фактурну поверхню ванни. У іменитих дизайнерів інтер’єру ми бачимо незвичайні ванни, покриття яких схоже на:

 • шкіру;
 • луску;
 • Скло;
 • камінь;
 • тканина.

Шорсткості і нерівності надають виробу особливий шик. Фактурна ванна неодмінно стане родзинкою інтер’єру.

фактурна ванна

Акрил відмінно підходить для нестандартних рішень. Цей матеріал легко приймає необхідну форму, а поверхню виробу піддається обробці для додання бажаного візуального ефекту. Акрилові ванни актуальні в будь-якому інтер’єрі, в чому можна переконатися на прикладі візуалізації ванної кімнати нижче.

3D-моделювання ванної кімнати

3D-моделювання ванної кімнати

Практичність і витонченість матеріалу дозволяє створювати з акрилу ванни будь-яких форм і розмірів. Причому, як в штучних примірниках під замовлення, так і в промислових масштабах.

Крім акрилу залишаються фаворитами ванни з натурального каменю, скла і металу. Ці матеріали дорожче, а обробка їх складніше, що відбивається на вартості готових виробів. Тому вони частіше зустрічаються в виставкових зразках і індивідуальних замовленнях, ніж в масовому тиражі.

Про інших застосуваннях 3D-графіки і моделювання ви можете прочитати в статті: Тривимірна графіка в сучасному світі .

Що стосується кольору, в повній мірі уявити його допоможе 3D-візуалізація ванни. Комп’ютерні технології дозволяють вибирати відтінок: класичний білий або ексцентричний чорний, нейтральний беж або яскравий лайм. Реалізувати ці нестандартні кольори допомагають сучасні матеріали:

 • акрил;
 • пластик;
 • Скло.

Готовий виріб може бути з глянцевим або матовим покриттям, будь-якого кольору з запропонованої палітри. Незвичайна колірна гамма здатна повністю перетворити сприйняття ванни і приміщення, в якому вона знаходиться.

3D-моделювання ванної кімнати

3D-моделюванні ванної кімнати

Роль промдизайна в створенні ванни: 3D-модель і прототип

3D-візуалізація ванній – фінальний етап перед тим, як з моделі зроблять прототип. Вона потрібна, щоб наочно продемонструвати замовнику роботу. Цьому етапу передує:

 1. Складання технічного завдання на 3D-модель.
 2. Створення олівцем ескізу, потім Photoshop-ескізу і креслень.
 3. Проектування твердотільної 3D-моделі.

Для створення унікального об’єкта, потрібно максимально точний опис, в якому враховані вимоги до якості, матеріалами і функціональності ванни. Бажано в деталях донести своє бачення майбутньої ванни, її габарити, основні характеристики та відмінні риси. Наявність креслень або фотографій прискорює роботу дизайнера, але це не обов’язкова вимога. Полегшити завдання можуть ескізи, фотографії або креслення схожого проекту.

Не обов’язково копіювати вже існуючий об’єкт. Досить взяти його за основу, змінити форму, колір або додати іншу фактуру поверхні, привнести деталі і особливості, які зроблять дизайн ванни унікальним.

дізнатися, як створюють 3D-моделі по фотографіях ви можете в нашому блозі.

3D-дизайн ванної кімнати

У світових трендах дизайну унікальні ванни доповнюють оригінальними кранами. У моді чіткі лаконічні лінії, простота і функціональність без зайвої химерності і декору.

Візуалізація ванної кімнати дозволяє наочно оцінити майбутній інтер’єр з урахуванням всіх деталей, фурнітури, предметів обстановки і рішення щодо їх розміщення. Сміливі новаторські моделі можуть вимагати нестандартного підходу до планування і оформлення ванної кімнати.

Види ванних кімнат. Дизайн і візуалізація

Види ванних кімнат. Дизайн і візуалізація

Ванни, умивальники та крани не втратили своє функціональне призначення, але їх форми і стильові рішення не обмежуються однотипними моделями. Рішення залежить від побажань замовника і фантазії автора, але будь-які дизайнерські ідеї можна реалізувати за допомогою моделювання ванної кімнати в 3D.

Стильові рішення, які зараз в моді – прості за формою і дизайном, що відповідають духу мінімалізму. Але це не зменшує їх оригінальність і здатність ідеально вписуватися в інтер’єр.

Стильові рішення ванних кімнат

Компанія клонів спеціалізується на 3D-моделюванні і створенні високоякісної тривимірної графіки. Переконайтеся в цьому самі!

Промдизайн ванній: від візуалізації до виробництва

Коли дизайн виробу затверджений замовником, його реалізують в 3D-моделі. На її основі створюють прототип . Потім він проходить тестування. Якщо воно пройшло вдало, то прототип запускають в серійне або штучне виробництво .

Промдизайн ванній: від візуалізації до виробництва

Промисловий дизайн компанії KLONA робить життя яскравішим, а унікальні рішення – доступнішим! Ми допомагаємо перетворювати предмети інтер’єру в предмети мистецтва і робимо це на вищому рівні!