Бьюті-блогери описують десятки приладів для краси та здоров’я, здатних перетворити ходячий жах на прекрасну принцесу і сотні способів ними скористатися. Багатьма з них ми користуємось щодня. Про існування інших — навіть не підозрюємо.

гаджети краси
Гаджети для краси

Дизайн агрегатів для краси переважно розрахований на жінок. Чоловіки теж користуються подібними гаджетами, але вони навряд чи повідають світові. Але хто б не користувався гаджетом для краси, його промдизайн приладу має бути:

  • зручним у використанні;
  • безпечним для споживача;
  • відповідати заявленим можливостям.

Більшість гаджетів краси розроблені у футуристичному стилі з використанням останніх технічних розробок у сфері електроніки.

Студія промислового дизайну KLONA розробить дизайн гаджетів для краси будь-якої складності та призначення.

Гаджети для волосся

Більшість із нас використовують фен для того, щоб заощадити час вранці або для того, щоб випрямити/укласти волосся. З’явившись у 20-х роках минулого століття, фен зазнав багатьох змін у плані функціоналу та дизайну. Це вже не величезні пристосування, що ледь нагрівають повітря, а зручні гаджети, які допомагають упорядковувати волосся.

Догляд за волоссям
Догляд за волоссям

HIFIVE

Фен HIFIVE має квадратну форму, чим і відрізняється від традиційного дизайну сушіння для волосся. Верхня частина має повністю пласку поверхню. Подібне рішення для стабілізації приладу чомусь не популярне серед виробників, хоча це значно прискорює його охолодження. Ручка складається, у результаті фен має компактні обсяги.

гаджети для жіночої краси
Фен HIFIVE

Nameless

Фен Nameless називається так тому, що виробники не вірять у прив’язку до брендів і хочуть, щоб їхній продукт сприймався не як частина бренду, а як самостійне дизайнерське творіння. Воно зроблено із двох частин у формі циліндра, з’єднаних з одного боку поворотним механізмом. Вертикальна решітка на тильній стороні, а на лицьовій – гіпнотична спіраль. Фен — бездротовий. Зарядний пристрій кріпиться до основи ручки.

гаджети для краси
Безіменний Nameless

Читайте також: Промдизайн фена: ергономіка та стиль

Tomahawkпа

Дизайн Tomahawk зберіг основний корпус сушарки без змін. Але ручка зроблена з дерева і в повному складанні дійсно нагадує сокирку, хоча існує й інший варіант кріплення до ручки — вертикальний. Провід проходить через отвір. Ручку для такого фена-конструктора можна зробити з чого завгодно. Подібним рішенням дизайнери хотіли вкотре нагадати нам про надлишок побутових відходів.

гаджети для краси та здоров'я
Фен-конструктор Tomahawk

Pebble

Компактний, зручний та стильний Pebble – плавні лінії та естетичний дизайн. Форма фену доповнює форму руки. Концепція злиття руки із пристроєм дуже цікава. Це дає користувачеві повний контроль над продуктом, дозволяючи використовувати фен у такому положенні, яке вважають найбільш зручним.

дизайн гаджетів для краси

Зручний фен Pebble

Ghd Nocturne Platinum

Праску Ghd Nocturne Platinum називають бестселером завдяки добрим технічним показникам. . Лінії звичайні для подібних приладів, але забарвлення — яскраве.

прилади для краси та здоров'я
Праска Ghd Nocturne Platinum

Читайте також:Промдизайн бритви як мистецтво: 7 яскравих прикладів

Промдизайн гаджетів для краси

Краса – це щоденна праця. Щоб почуватися на висоті, не обов’язково накладати тонни «штукатурки» і надягати утягуючу білизну. Можна скористатися мезоролерами, масажерами, відбілювачами зубів та спеціальними пристроями для нанесення легкого макіяжу.

Прилади для краси та здоров’я повинні не тільки виконувати задані функції, а бути зручними у використанні. Для цього найкращі спеціалісти компанії KLONA розробляють промисловий дизайн апарату, тестують його. І лише, переконавшись у його ергономічності, віддають замовнику.

промдизайн гаджетів для краси
Традиційний гаджет для жіночої краси

Alpha Ballic

Електронний масажер Alpha Ballic оснащений двома масивними кульками, розташованими під кутом. Завдяки цьому вдається масажувати велику площу шкірного покриву. Ручка розширена догори, завдяки чому зручно лежить у руці, забезпечуючи ергономіку та додаткову зручність під час використання. Платинове покриття використане для того, щоб ролики не викликали алергії та подразнення шкіри, незалежно від типу. Щоб зробити цей масажер для облича нешкідливим для навколишнього середовища, виробник оснастив його сонячною панеллю. Для забезпечення безперебійної роботи батареї потрібно лише тримати відкриту ручку на сонці.

гаджети краси
Масажер Alpha Ballic

Breo iScalp

Масажер Breo iScalp дуже легкий та компактний. Незважаючи на те, що він розроблений для масажу голови, він ідеально підходить для масажу шиї, плечей, спини, рук та ніг. Ручка масажера невелика та дозволяє захопити прилад повністю, а також регулювати силу натискання. Масажер складається з чотирьох гумових масажних головок із сімома пальцеподібними вузлами на кожній.

гаджети для жіночої краси
Масажер Breo iScalp

Читайте також:Промисловий дизайн колонок: еволюція

FOREO UFO

Це великий масажер, можливості якого, за заявою виробника, на сьогоднішній день є унікальними. FOREO UFO – прилад розміром з жіночу долоню, який не тільки ідеально та швидко очищає шкіру, але й здатний виконувати різні лікувальні процедури за допомогою програми. Його зручно тримати в руці та просто маніпулювати під час процедури.

гаджети для жіночої краси
FOREO UFO

White Light

Цікавий дизайн відбілювача для зубів White Light. Каппа розрахована для застосування на всі зуби верхньої та нижньої щелеп. Кнопка розташована у круглій частині приладу. Прилад формою схожий на жука-рогоносця-альбіноса.

гаджети для краси
White Light

Foreo Luna

Масажер для обличчя Foreo Luna – силіконовий гаджет з футуристичним дизайном. У нього немає деталей, які потребують заміни, Силікон не тримає бактерій. Прилад невеликий, його зручно тримати у руці, а верх гаджета трохи нахилений, що покращує контакт зі шкірою.

гаджети для краси та здоров'я
Масажер для обличчя Foreo Luna

SpectraLite EyeCare Pro

Окуляри SpectraLite EyeCare Pro створені для боротьби зі зморшками навколо очей. Процедура виконується протягом трьох хвилин, за які красуня зможе уявити себе спецагентом у крутих шпигунських окулярах. Окуляри білого кольору із сріблястими вставками. Під час роботи його зворотний бік світиться помаранчевим. У передній частині виконані отвори для очей та перенісся. Оскільки прилад не оснащений завушними дужками, виробники поставляють його з знімним ременем, що регулюється.

дизайн гаджетів для краси
Окуляри SpectraLite EyeCare Pro

Skin Inc. Voyoage Tri Light

Оптимізатор Skin Inc. Voyoage Tri Light – можливість організувати спа-процедури вдома. З подібним оптимізатором виконується світлотерапія, яка спрямована на очищення та омолодження шкіри за допомогою світлодіодів із певними довжинами хвиль. Дизайн «світлячка» простий та зручний. Завдяки особливостям конструкції під дію приладу потрапляє більша кількість шкіри. Ручка повторює лінії руки, тож прилад зручно тримати.

прилади для краси та здоров'я
Оптимізатор Skin Inc. Voyoage Tri Light

Читайте також:Промдизайн роутера: більше, ніж коробка

Jade Roller

Невеликі масажери-ролики дуже популярні завдяки оптимальній вартості та результативності. Принцип роботи Jade Roller не відрізняється від подібних, але дизайн привертає увагу. Він нагадує гаджет фараонів із Стародавнього Єгипту. Зроблений масажер із натурального каменю та застосовується в охолодженому вигляді.

промдизайн гаджетів для краси
Масажер Jade Roller

ageLOC Me

ageLOC Me нещодавно з’явився на ринку. Подібний продукт діє разом із спеціальними косметичними засобами, які підбираються індивідуально через додаток. Дизайн приладу – плавна фігура, яка зверху оснащена монітором, а між основним корпусом та дном розташований отвір.

гаджети краси
ageLOC Me

JuvaLips

Пилососом вже не накачують губи, та й уколи деякі бояться. Для таких розробили JuvaLips. Виглядає воно, як рибка, що розкрила рота від нестачі повітря, і, якщо не знати пряме призначення, можна трохи заплутатися і неправильно застосувати цей гаджет.

гаджети для жіночої краси
Губозакочувальна машинка JuvaLips

Kat Burki Micro Firming Wand

Kat Burki Micro Firming Wand – чарівна паличка для глибшого проникнення косметичних засобів у шкіру. Формою прилад нагадує ручку, яку завдяки потовщенню зручно тримати в руці. Скошена площина, яка контактує зі шкірою обличчя, щільно стосується тіла.

гаджети для краси
Kat Burki Micro Firming Wand

Neutrogena Light Therapy Acne Mask

Ця модель як маска Джейсона із «П’ятниця 13». Вибачте, але в мене така асоціація. Але кажуть, що подібний дизайн спеціально розроблений для ефективного на шкіру обличчя. Прилад повністю закриває особу. Тримається він завдяки завушним дужкам. Для очей є отвір у вигляді смужки із прозорого матеріалу. Сама маска виконана з білого високоякісного пластику, внутрішні лампочки підсвічують рожевим. Ще кажуть, що маска чарівна і позбавляє практично всіх недоліків проблемної шкіри завдяки додатковим засобам, які варто купувати разом з маскою.

гаджети для краси та здоров'я
Neutrogena Light Therapy Acne Mask

Читайте також:Промисловий дизайн гаджетів для сну – 2018

Гаджети для наведення краси

У сфері візажа постійно з’являються якісь новинки, які спрощують працю візажистів. Дизайн таких приладів здебільшого простий. Проте ми знайшли цікаві екземпляри.

Temptu

Нове слово у будівництві краси. Це пристосування навіяне фарбопульти, тільки замість фарби воно розбризкує основу макіяжу. Його дизайн чимось нагадує звірка із золотим носиком та очками-ґудзиками. Досить широка ручка, яка зручно лежить у руці.

дизайн гаджетів для краси
Temptu

Temptu Airbush MakeUp System

Аерограф для макіяжу Temptu Airbush MakeUp System має плавні лінії та обтічний силует, чим нагадує дельфіна. Раніше подібні гаджети використовувалися лише професійними візажистами. До такого приладу розроблено спеціальну косметику.

промдизайн гаджетів для краси
Аерограф для макіяжу Airbush

Ardell Dual

Не всі практикують нарощування вій, дехто користується накладними. Для спрощення процедури створили спеціальний пінцет Ardell Dual. Форма кліщів повторює вигин століття. Самі важелі потовщені для того, щоб щипчики було зручно тримати у руці. Закріплений кінець приладу виконаний у формі помади рожевого кольору, як знак, що прилад належить дамі.

прилади для краси та здоров'я
Щипчики Ardell Dual

Для того, щоб ваші гаджети для краси та здоров’я були помітні на висококонкурентному ринку краси, потрібно звернутися до студії промислового дизайну KLONA. Ми розробимо оригінальний дизайн корпусу, та його електронне наповнення. За більш детальною інформацією звертайтесь до нашого гуру-менеджера.

+38 (044) 338 88 02

hi@klona.ua